Ossity is our latest product. It's a search hub and web research tool. Try it now for free!


This page has been Textised!
The original page address was https://yuzhkanews.city/articles/348052/yak-perevesti-kriptovalyutu-z-odnogo-gamancya-na-inshij-i-yak-vivesti-ii-z-platformi

Реклама
Реклама
[Image: Як перевести криптовалюту з одного гаманця на інший і як вивести її з платформи?]   Як перевести криптовалюту з одного гаманця на інший і як вивести її з платформи?
[Image: Реклама]  
Реклама Материал размещен на правах рекламы. Хотите, чтобы мы помогли и вашему бизнесу, звоните: (096)751-15-07 
12 березня 18:22 
Якщо ви вирішили зайнятися трейдингом і вам для цього потрібна криптовалюта біржа – основне джерело її отримання. За рахунок великого вибору криптобірж користувачі часто можуть виконувати переказ активів між майданчиками або виведення монет на зовнішній криптогаманець. Однак багато новачків у криптосфері не знають, як визначити біржу за адресою гаманця або як загалом відбувається процедура відправки крипти на інший сервіс. Нижче ви дізнаєтеся, як зробити це швидко та з мінімальними комісіями.

Як перевести Біткоїни з одного гаманця на інший: поетапний алгоритм
Весь порядок дій – простий та зрозумілий:

  • Виберіть, яку крипту ви хочете надіслати.
  • Відкрийте на біржі, гаманці або іншій платформі адресу, на яку ви хочете закинути кошти. Скопіюйте її.
  • Перед тим як завести гроші на криптобіржу, зайдіть на перший сервіс та введіть скопійовану адресу.
  • Вкажіть суму переказу.
  • Підтвердьте виконання операції. Як завести гроші на біржу: для підтвердження транзакції використовується електронна пошта та двофакторна автентифікація.
Як відправити Біткоїни з гаманця на інший безпечно?
Перше, що вам потрібно дізнатися – адресу нового гаманця, на яку ви хочете надіслати ваші монети. Біржа-одержувач надає реквізити нового рахунку. Вам потрібно правильно ввести адресу криптовалюти, яку ви плануєте переказувати на новий акаунт. Краще кілька разів перевіряти коректність введених даних.

Зверніть увагу, що транзакції не можна скасувати. Якщо ви припустилися помилки в адресі, то ви втратите ваші активи назавжди. Наприклад, ви скопіювали координати Ефіру, але помилково відправляєте Лайткоїн.

Як криптовалюту переказати в гроші: виведення коштів
Перш за все, переконайтеся, що на обраній платформі доступний той спосіб виведення крипти у фіат, який вас цікавить. До того ж важливо, щоб технічно він міг бути здійсненним. Орієнтуватися також слід на крипто курс. Після вибору сервісу виконайте кілька дій:

  • Якщо ваші активи лежать не на біржі, а не сторонньому сервісі, їх потрібно перевести на рахунок криптобіржі. Вам потрібно буде пройти реєстрацію та, можливо, верифікацію.
  • У розділі зі списком активів виберіть вкладку Депозит. Якщо ви хочете Біткоїн переказати в гроші, то вам потрібно знайти з переліку BTC та скопіювати адресу гаманця цієї крипти.
  • Використовуючи скопійовану адресу, переведіть криптовалюту зі стороннього гаманця на біржовий.
  • Конвертуйте валюту криптобіржі у фіат.
  • Виведіть фіатну валюту на картку або електронний гаманець.
Є й інші способи, як перевести гроші в Біткоїни і навпаки. Наприклад, P2P-платформи. Це такі майданчики, на яких продавці та покупці публікують оголошення зі своїми умовами. Операції проводять безпосередньо між користувачами. біржа виступає гарантом чесної угоди.

Читайте нас в Google News. Клац на Підписатися   
Реклама
Реклама
Реклама
Поділитись  
Коментарі: 
Реклама
Реклама
[Image: Як наказують пияк у війську та про зарплату у ЗСУ]   Як наказують пияк у війську та про зарплату у ЗСУ [Image: Що вони і ми можемо зробити для фронту?]   Що вони і ми можемо зробити для фронту? [Image: Не час для квітів | Фільм пам’яті квітникарки й коригувальниці ЗСУ Вікторії Іванової]   Не час для квітів | Фільм пам’яті квітникарки й коригувальниці ЗСУ Вікторії Іванової [Image: Чому Азову не дають зброю?]   Чому Азову не дають зброю? [Image: Як працюють медики на передовій?]   Як працюють медики на передовій? [Image: Пам'яті Ірини Цибух: одне з останніх її інтерв'ю]   Пам'яті Ірини Цибух: одне з останніх її інтерв'ю [Image: Мощун – село біля Києва, яке стало символом відваги українців]   Мощун – село біля Києва, яке стало символом відваги українців [Image: Cкидали кров дроном, вивозили поранених з пекла, рятували полонених]   Cкидали кров дроном, вивозили поранених з пекла, рятували полонених [Image: Розпад імперії очима художника Сергія Майдукова]   Розпад імперії очима художника Сергія Майдукова [Image: Критика ТЦК, мобілізація жінок, ухилянти]   Критика ТЦК, мобілізація жінок, ухилянти
[Image: 14-річна Анастасія Долгова з Харківщини загинула внаслідок російського обстрілу]   Мама розповідає про загиблу донечку Кожен може долучитися до збору імен загиблих у війні Росії проти України. Аби повідомити дані про втрати України — заповнюйте форми: для загиблих військових та цивільних жертв.  
14-річна Анастасія Долгова з Харківщини загинула внаслідок російського обстрілу
Життя Анастасії Долгової відібрав російський обстріл села Липці на Харківщині 10 квітня 2024 року.

Дівчинці було 14 років. Народилася і жила у Липцях. Мама Анастасії, Валентина, – медсестра місцевого 10-го відділення екстреної медичної допомоги. Вона під час повномасштабної війни не покинула регіон та рятувала цивільних жителів. 

Настя ж навчалась дистанційно у Глибоківському ліцеї. Обожнювала історію, українську літературу, фізкультуру. У вільний час грала у компʼютерні ігри.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Популярні новини 
Вибір редакції 
© 2024, ЮжкаNews.Сity Повний передрук матеріалів заборонено. У рерайтах - обов'язковий лінк на сайт у перших абзацах 
Сайт створено за підтримки Агенції медійного росту
Якщо бажаєте такий сайт у своєму місті - жміть сюди
 
 
Поділитись  


Textise: Back to top

This text-only page was created by Textise (www.textise.net) © Textise - CPC LLC
To find out more about our product, visit Textise.org.