Ossity is our latest product. It's a search hub and web research tool. Try it now for free!


This page has been Textised!
The original page address was http://polnovsego.pp.ua/

Що потрібно обов'язково врахувати при виборі інфрачервоної теплої підлоги під ламінат? Хоч одного разу всіх нас відвідувала думка про те, що добре б зробити будинок ще більш комфортним, як було б здорово мати ідеальну систему опалення в ньому. Рішення всіх цих проблем є, і полягає воно в системі «тепла підлога», яка сьогодні дуже популярна і затребувана. Інфрачервона тепла підлога під ламінат Тепла підлога - це не просто надійна і доступна для багатьох опалювальна система, це ще й ключ до скорочення витрат на споживання електроенергії.

У країнах пострадянського простору тепла підлога - це поки нове явище в будівельній галузі, а ось на заході споживачі вже давно оцінили його переваги. І це не дивно, адже система тепла підлога є запорукою міцного здоров'я для всієї родини. Пояснення цьому дуже просте - у багатьох сім'ях є маленькі діти, які не просто люблять бігати босоніж по підлозі, але і грати, лежати на ньому. І якщо підлога холодний, то простудні захворювання - часті гості в таких будинках. Але якщо ви - власник теплої підлоги, ні вашим дітям, ні вам холоду не страшні. Та й задоволення ступати босими ногами по теплому, комфортному підлозі, не порівняти ні з чим. Сучасним і вже зарекомендували себе на ринку є установка інфрачервоного теплої підлоги під ламінат. Такий плівковий тепла підлога виготовлений з двох шарів плівки з запаяним всередині нагрівальним речовиною. Це, як правило, графітові смуги, які паралельно пов'язані з мідними, посрібленими електропровідними шинами. При подачі електрики плівка приступає рівномірно і нагріватися і випускати інфрачервоні хвилі. Завдяки цьому випромінювання нагріває всі непрозорі предмети і досягається потрібна температура за більш короткий час. Така технологія підходить для наступних видів підлогових покриттів:
  • паркетна дошка;
  • плитка;
  • лінолеум;
  • ламінат;
  • ковролін.
Які ж основні переваги системи «тепла підлога»? Їх кілька, але всі вони досить вагомі:
  • 1. Його терморегуляція дуже проста і зрозуміла. Тепла підлога має досконалу систему управління, тобто, на вулиці тепла погода, систему можна просто відключити, або зменшити температуру.
  • 2. Його монтаж дуже простий і легкий. Не має значення, монтувальник ви, або власник приміщення - змонтувати тепла підлога можна без проблем, не володіючи якими-небудь спеціальними знаннями.
  • 3. Компактність. Тепла підлога має перевагу в тому, що дозволяє значно заощадити кошти на опалення, крім того, його монтаж забезпечує великий вільний простір в приміщенні.
  • 4. Безпека в екологічному плані. Всі деталі та комплектуючі частини системи «тепла підлога» відповідають всім санітарним вимогам і нормам, не пропускають електромагнітне випромінювання, що робить його повністю безпечним у використанні.
  • 5. Довговічність. При правильній експлуатації і своєчасному догляді, система «тепла підлога» прослужить вам довгі роки, а багаторічна гарантія виробника на нього стане приємним сюрпризом для покупця теплої підлоги. Тому якщо ви прийняли рішення про встановлення в своїх оселях системи «тепла підлога», то не сумнівайтеся - ваш вибір правильний і обдуманий.


Textise: Back to top

This text-only page was created by Textise (www.textise.net) © Textise - CPC LLC
To find out more about our product, visit Textise.org.