Ossity is our latest product. It's a search hub and web research tool. Try it now for free!


This page has been Textised!
The original page address was https://www.miknatis.net/

Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz Daha Fazlası

 
MIKNATIS ve MANYETİK TEKNOLOJİLERİNDE YARIM ASIRLIK ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME TECRÜBESİ
Hakkımızda
Mıknatıs Ar-Ge
MIKNATIS Araştırma ve Geliştirme Şirketi; Türkiye Endüstrisinin “Mıknatıs” ihtiyaçlarını karşılamak, istenilen miktar ve ölçülerde mıknatıslar üretmek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun manyetik sistemleri yapmak için kurulmuştur. 50 yıl boyunca elde ettiği deneyimlerini, endüstrimizin her alanında çalışan üreticilerimizin karşılaştıkları problemlerini çözmek için kullanmaktadır.

Üretici ve İthalatçı bir firma olarak üretime yaptığımız katkılar gurur kaynağımızdır. Günümüz endüstrisinde hızla gelişen teknolojide, mıknatısın kullanıldığı alanlar hızla artmaktadır. Maden, gıda, hububat, kimya, plastik, seramik, tekstil, kozmetik, bijuteri, eczacılık, besi hayvancılığı, inşaat, toprak sanayi, baharat vb. gibi endüstrilerde yüzlerce çeşit mıknatıs, manyetik ayırıcı ve manyetik tutucular kullanılmaktadır.

[Image: Mıknatıs Fiyatları]  
[Image: Mıknatıs Ar-Ge]    
50 yılı aşkın BİLGİ ve TECRÜBE
[Image: Mıknatıs Ar-Ge]    
Paydaşların MEMNUNİYETİ
[Image: Mıknatıs Ar-Ge]    
İşbirlikçilerimiz ile karşılıklı GÜVEN
[Image: Mıknatıs Ar-Ge]    
HIZLI, ESNEK ve YENİLİKÇİ olmak
HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER
Üretici ve İthalatçı bir firma olarak üretime yaptığımız katkılar gurur kaynağımızdır. Günümüz endüstrisinde hızla gelişen teknolojide, mıknatısın kullanıldığı alanlar hızla artmaktadır.

Mıknatıs ARGE, Türkiye’de birçok sektör için, mıknatıs ve manyetik alan teknolojisi içeren ürünler ve makineler ile üst seviye Araştırma ve Ürün Geliştirme çalışmalarında aktif rol almaktadır. MIKNATIS ARGE standart manyetik ürün ve mıknatıslı sistemler ile yeri geldiğinde sektöre ve prosese özel çözümler ile müşterilerinin yanındadır. Firmamız Gıda, Baharat, Geri Dönüşüm, Cam, Porselen, Seramik, Otomotiv, Kimya, Plastik, Makine İmalatı, Tekstil vb. seperasyona veya mekanik kaldırıcı, tutucu elemanlara ihtiyaç duyulan her sektörde çalışmalar yapmaktadır.

MIKNATIS ARGE ürün gamında çeşitli Neodyum mıknatıslar, Ferrit mıknatıslar, AlNiCo mıknatıslar, Manyetik Çubuk, Manyetik Plaka, Manyetik Elek, Manyetik Filtre, Manyetik Çekmece, Otomatik Temizlemeli Manyetik Sistemler, Manyetik Separatörler bulunmaktadır.

MIKNATIS ARGE firması EHEDG (European Hygienic Engineering and Design Group) üyesidir. MIKNATIS ARGE yerli üretim belgesine sahiptir. MIKNATIS ARGE Gıda sektöründe müşterilerine Manyetik Ölçüm hizmeti vermektedir. MIKNATIS ARGE manyetik sistemleriniz için bakım onarım hizmeti vermektedir. Sızdırmaz ve Paslanmaz, Gıda’ya uygun, hijyenik manyetik bar, manyetik plaka, manyetik elek, manyetik filtre ve manyetik kovan ve çekmece vb. ürünler yapılmaktadır.

MIKNATIS ARGE Maden Sektöründe yönelik olarak yüksek alan şiddetli Yarı Manyetik Tamburlar, Yüksek Alan Şiddetli Roll Separatörler yapmaktadır. Yüksek Alan Şiddetli Yaş Manyetik Sistemler ile yaş ürünler zenginleştirilmektedir. MIKNATIS ARGE Seramik ve Porselen sektörüne yönelik Yüksek Alan Şiddetli Elektro manyetik Filtre sistemleri yapmaktadır. Kuvars, Sodyum feldspat, Potasyum Feldspat, Dolomit, Mangan, Krom gibi ürünleri Zenginleştirme için manyetik sistemler yapmaktadır.

MIKNATIS ARGE geri dönüşüm sektörü, kimya sektörü, tekstil sektörü gibi üretim proseslerine uygun demir ayıklama makineleri, manyetik separatörler ve manyetik ürünler yapmaktadır.

MIKNATIS ARGE talaşlı imalat, kaynaklı birleştirme, sac işleme, kaldırma ve taşıma sektörlerine yönelik elektro manyetik plaka, elektro permanent plaka, soğutucu sıvı separatör, elektro permanent kaldırıcı, elektro manyetik kaldırıcı içeren sistemler üretmektedir.

Yarım asrı aşan tecrübemiz ile oluşturduğumuz teknolojilerden yararlanmak ister misiniz?
    Sosyal Medya
İzmir Merkez  
Adres:   2827 Sk. No:8 1.San.Sitesi İZMİR / TÜRKİYE 
Telefon:  +90 232 458 30 58  
Email:  [email protected]  
İzmir Fabrika  
Adres:   Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi 13.Sok. No:18 / Kemalpaşa İZMİR / TÜRKİYE 
Telefon:  +90 232 458 30 58  
Email:  [email protected]  
İstanbul Şube  
Adres:   Perpa Ticaret Merkezi B blok Girişi Kat : 8 No: 942 Okmeydan / İSTANBUL 
Telefon:  +90 212 222 54 77  
Email:  [email protected]  
Mıknatıs Ar-Ge © . Tüm Hakları Saklıdır.Textise: Back to top

This text-only page was created by Textise (www.textise.net) © Textise - CPC LLC
To find out more about our product, visit Textise.org.