Ossity is our latest product. It's a search hub and web research tool. Try it now for free!


This page has been Textised!
The original page address was https://kredit-na-karty.com.ua/

[Image: Кредит-онлайн]  
[Image: кредиты онлайн лого]  
[Image: language icon]   UA 
[Image: language icon]   RU 
РЕЙТИНГ МІКРОПОЗИК УКРАЇНИ 2023 РОКУ
[Image: money icon]  
Сума

1 UAH
25 000 UAH
[Image: calendar icon]  
Термін

1 день
365 днів
[Image: card icon]  
Отримання

Знайдено   компаній з 54  можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою 
У житті кожної людини бувають випадки, коли терміново потрібна невелика сума грошей для здійснення тієї чи іншої операції, вирішення різного роду ситуацій і тд. Іноді життя змушує брати в борг, деяким потрібні кошти для відкриття своєї справи, для початкової інвестиції куди-небудь. У таких ситуаціях перед людиною стоїть вибір - куди звернутися? МФО (мікрофінансові організації) є одним з таких місць.

Що таке МФО в Україні?
МФО - повна назва мікрофінансова організація, структура, в якій можна взяти кредит онлайн, так і кредит у відділенні. МФО є небанківською структурою, головною особливістю якої є видача невеликих сум на короткий термін.

Затребуваність в мікрофінансових організаціях полягає в простоті отримання грошей. Ви запросто можете отримати кредит онлайн за лічені хвилини, надавши пару простих документів, про які ми будемо говорити в наступних розділах.

Простота роботи є одним з головних переваг МФО перед банками. Завдяки простоті роботи люди все частіше і частіше звертають свою увагу в бік МФО і онлайн кредитів через інтернет зокрема.

Чим МФО відрізняється від банку?
Для початку, що взагалі таке мікропозика? Це невелика сума грошей, що видається фізичній особі в борг на певний термін під певний відсоток. У разі недотримання договору одна сторона має права стягнути штрафні санкції з іншого боку відповідно до складеного договору.

У банку найчастіше видаються великі кредити, на тривалі терміни, під досить великий, вигідний банку, відсоток, а також з дуже великими і жорсткими штрафними санкціями. Як видають швидкі мікрокредити в МФО і в чому відмінність від роботи з банками?

У банку оцінка кредитоспроможності людини, яка хоче взяти кредит, проводиться з особливою ретельністю:

 • піднімається вся кредитна історія, при найменшому простроченні платежу або при іншому не стикуванню в банківській історії кредит позичальнику виданий не буде;
 • якщо сума висока і перевищує внутрішньобанківські обмеження, то співробітник банку запросить у вас довідку про доходи з офіційного місця роботи (без офіційного оформлення за кредитом в банк можна навіть не приходити), податкову декларацію, трудові договори та інші документи, що підтверджують вашу платоспроможність.
МФО не буде запитувати довідки про доходи, декларації та трудові договори. Онлайн кредит в МФО це кредит на невелику суму, що не перевищує будь-які внутрішні обмеження.

З вищесказаного можна зробити висновок, що бути офіційно працевлаштованим для отримання мікропозик в МФО не обов'язково.

Ще одна перевага - це швидкість роботи. Якщо в банку всілякі перевірки можуть зайняти від декількох годин до декількох днів, то взяти кредит через інтернет або в відділенні МФО можна за лічені хвилини. Перевірки проходять дуже швидко і відмов по кредитах мінімум.

Також МФО практикують кредит онлайн на карту - мікрофінансування проходить в режимі 24/7.

Плюси і мінуси мікрофінансових організацій
Головні переваги МФО:

 • простота отримання позики;
 • мінімум документів, немає потреби бути офіційно оформленим;
 • швидкість проведення операцій і можливість отримати мікропозику онлайн;
 • найчастіше МФО надають першу мікропозику без відсотків;
 • нові МФО, що з'являються на території України, надають все більш вигідні умови для позичальників, так як конкуренція в мікрофінансовому середовищі зростає постійно.
Недоліки МФО:

Недолік всього 1 - це високі кредитні ставки. Чим на довше береться позика, тим більше відсоток. В цьому суть мікрофінансових організацій - взяти невелику суму грошей в терміновому порядку на невеликий термін. Яскравий приклад - гроші до зарплати.

Якщо ж є необхідність у великій сумі, наприклад на покупку автомобіля, квартири і тд, то в таких випадках краще звертатися до банку. Але, пам'ятайте, там вас обслужать тільки в тому випадку, якщо ви офіційно працевлаштовані і маєте чисту кредитну історію. А гроші в позику онлайн на карту можна отримати тільки в мікрофінансових організаціях.

Що потрібно для мікропозик?
В даному випадку все залежить від політики організації. Одна компанія проводить більш ретельну перевірку позичальників, тим самим убезпечивши себе від недобросовісних позичальників. Інші компанії видають кредити всім, але під більший відсоток і з великими штрафними санкціями.

Але вимоги по документам практично у всіх МФО однакові - це паспорт, ідентифікаційний код, номер банківської карти, в разі перерахування позики на карту.

У разі позик на велику суму (зазвичай МФО не дають позик на суму вище 50 000 грн) можуть запросити більш ємний пакет документів, як той, що можуть попросити і в банку:

 • ловідка з місця роботи;
 • відомості про сімейний стан;
 • прописку;
 • папери, що підтверджують, що ви є власником будь-якого рухомого і нерухомого майна.
Як правильно вибрати відповідну МФО?
Багато людей клюють на яскраві заголовки в інтернеті за типом: «нові кредити онлайн без відмови», або «процентна ставка 0», «бери більше, віддавай менше», «кращі мікрокредити онлайн »і все в цьому роді. Не варто кидатися на яскраві заголовки, і красиві постери. Перш ніж взяти мікропозику потрібно уважно ознайомитися з усіма умовами, які надає організація.

Також можна скористатися таким засобом, як каталог позик на карту. Тут буде надаватись список всіх можливих позик без відсотків (зазвичай це стосується тільки першої позики), а також всі інші умови по кредитуванню.

Також при виборі МФО варто звернути увагу на наступне:

 • МФО має бути внесено до реєстру фінансових установ, який знаходиться у відкритому доступі;
 • переконатися в наявності ліцензії;
 • уважно ознайомитися не тільки з умовами надання послуг, але також і з нормативними документами, статутом компанії на їхньому сайті. Якщо сайт таку інформацію не надає, можна запросити такі документи у менеджера або зовсім відразу відмовитися від цієї структури.
 • відгуки, без них ніяк і ніде. Не завжди у відгуках криється правда, але деяку корисну інформацію з них для себе можна винести.
Підсумок
З вищесказаного можна зробити кілька висновків:

 • У МФО можна взяти кредит на картку онлайн в Україні на невелику суму і на короткий термін.
 • головні відмінності МФО від банків - це мобільність і швидкість в роботі, менше перевірок і більше схвалених мікропозик;
 • підходити до вибору мікрофінансової організації потрібно з відповідальністю, також необхідно уважно ознайомлюватися з умовами договору;
 • для оформлення позики в МФО потрібні будуть тільки паспорт і ІПН;
 • не варто брати кредит в МФО на тривалий час, в такому випадку процентна ставка буде дуже висока;
 • перший займ в МФО є рекламним ходом і найчастіше видається під процентну ставку в розмірі 0.01%;
 • для більш зручного підбору МФО краще скористатися нашим сервісом і спеціальним каталогом з переліком доступних мікрофінансових організацій.
Відгуки клієнтів
Городня
24.10.2022
Нужны деньги срочно 5700грн на 27 дней до зп!)
Настя
02.02.2022
Брала кредит, сроком на 30 дней. Нареканий нет) Четко обьяснили все условия и быстро получила деньги на карту.
CrazyRacer
13.08.2020
Пришлось взять займ, выдали быстро, погасил во время, процент минимальный, в общем всё как надо.
Филатов
12.08.2020
Сервис сотрудничает с проверенными финансовыми организациями по всей России, так что это универсальный помощник для поиска выгодных кредитов в нашей стране. Рекомендую всем, кто хочет взять займ на небольшую сумму!
Артем Д.
11.08.2020
Насколько я знаю, этот сайт позволяет взять кредит онлайн на карту по всей Украине. Пользоваться можно в любом городе – вам автоматически предложат самые выгодные варианты из доступных. Можно всего за десять минут подобрать подходящий вариант с низкой процентной ставкой и получить средства на карточку. Даже из дома выходить не придется! Просто зайдите на сайт, укажите сумму и срок и нажмите на кнопку «Получить деньги». Никаких регистраций и переплат, все полностью бесплатно. Оплатить кредит онлайн можно будет с карты с минимальными процентами. Уже почти год пользуюсь  и лучше сервиса для поиска займов пока не встречал!
Більше коментарів
Читати всі відгуки
Оставьте свой отзыв
0/5
ваша оценка
*Заполните все поля формы
новини
Пропозиція не є офертою. Сайт надає виключно інформацію та поради щодо прийняття рішень у виборі кредитних послуг на тереторії України. Кінцеві умови уточнюйте при прямому спілкуванні з кредиторами.

Проект кредити-онлайн не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори кредитування або їх умови. Щоб оформити заявку на отримання позики, Вам необхідно перейти на сайт однієї з мікрофінансових компаній, представлених на даному сайті, і вже там пройти реєстрацію і аутентифікацію, внести необхідні особисті та контактні дані.

Ми не збираємо і не зберігаємо ніякої контактної та особистої інформації користувача, тому не зобов'язані мати статус оператора персональних даних. Сервіс призначений для осіб старше 18 років.

© 2023 Всі права захищені


Textise: Back to top

This text-only page was created by Textise (www.textise.net) © Textise - CPC LLC
To find out more about our product, visit Textise.org.