Ossity is our latest product. It's a search hub and web research tool. Try it now for free!


This page has been Textised!
The original page address was http://blackterrier.pp.ua/

Виховання чорного тер'єра.

  Чорний тер'єр в сім'ї Розповідати про дивовижну породу собак – чорного тер'єра можна дуже багато. Інтернет, література і прості розповіді власників дають загальне уявлення про породу, але все ж, коли стикаєшся з багатьма людьми, які цікавляться чорним тер'єром, я помічаю не тільки велику кількість інформації, а й, часом, її суперечливість.

Тому я хочу поділитися своїми спостереженнями за моїми Чернишами, собаками розплідника, і спробувати відповісти на найважливіші питання, які хвилюють людей, чий вибір зупинився на придбанні вихованця цієї породи. Найважливіші питання Отже, два найперших і важливих питання: захисні якості і соціальна орієнтація сучасного чорного тер'єра. Адже дуже багато хто бере Чернишів для захисту сім'ї і вдома. Сім'ям з маленькими дітьми, бабусям і дідусям дуже цікаво, як можна зробити з собаки грізного охоронця і люблячого домашнього улюбленця. Я відповідаю:" люблячий сімейний вихованець " повинен бути любимий і вихований тільки всією сім'єю, тоді Черниш буде самовіддано охороняти свою улюблену сім'ю.
  • Чорний тер'єр-це розумна і думаюча собака, яку не можна купити мискою їжі.
  • Пес хоче любити і бути любимим.
  • Чорний тер'єр цінує спілкування зі своєю сім'єю.
  • Черниші люблять подорожувати зі своєю сім'єю, грати, плавати, навіть спати в колі своєї людської сім'ї. Іноді здається, що ця собака створена для любові.

Я думаю, що в безмежній любові до своєї сім'ї ця порода не знає собі рівних! Шановні друзі, власники чорних терьєрів! Якщо ви не зможете отримати консультацію ветеринара, або ваша собака потребує іншої допомоги, то я маю багаторічний досвід роботи з породою та пропоную інформаційну підтримку усім власникам та їх собакам з різних питань, пишіть мені:

  [email protected]

 

Textise: Back to top

This text-only page was created by Textise (www.textise.net) © Textise - CPC LLC
To find out more about our product, visit Textise.org.